Nasıl Başvuru Yapılır ?

Sevgili Gençlik Otobüsü başvuru sahibi arkadaşımız öncelikle projemize hoş geldiniz.

Web sitemize kayıt olarak Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapmış sayılmadığınızı hatırlatırız.

Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapabilmeniz için başvuru profilinizi eksiksiz bir şekilde oluşturup, başvurunuzu onaya göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki adımları sırasıyla takip ediniz.

1. Profil fotoğrafınızı yükleyiniz.

2. "Kişisel Bilgiler" bölümünden tüm bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girerek kaydediniz.

3. Profil sayfanızda yer alan "GO Genç Kart Başvurusu" bölümünden "Gençlik Otobüsü Genç Kart"ınızı satın alınız. ( Genç Kart onayları en geç 48 saat içinde yapılmaktadır. ) Gençlik Otobüsü Genç kart 80 TL olup Gençlik Dünyası kullanıcılarına 15 TL dir. Daha önce "GO Genç Kart" satın almışsanız GO Genç Kart Onayı bölümünden satın almış olduğunuz 16 haneli kart numaranızı girerek onaya gönderiniz.

4. "Başvuru Profili" bölümündeki tüm soruları cevaplayıp bilgilerinizi kaydediniz.


Bu adımları tamamladıktan sonra "Başvuruyu Onaya Gönder" butonu aktif olur ve başvurunuzu onaya gönderebilirsiniz.

Not 1 : Başvurunuzu onaya gönderemiyorsanız, yukarıda belirtilen adımlardan birini eksik yaptığınız anlamına gelir. Lütfen istenilen tüm adımları gerçekleştirdiğinizden emin olunuz.

Not 2 : Başvurunuzu tek seferde tamamlamanız sağlıklı olmayabilir. Bu nedenle "Başvuru Profili"nizi bir kaç günde özenerek tamamlayabilirsiniz. Her soruyu cevapladığınızda bilgileri kaydet butonuna basarak yazdıklarınızı kaydedebilir ve istediğiniz zaman bu bilgileri yeniden düzenleyebilirsiniz.


Not 3 : Başvurunuz onaylandığında, profilinizde isminizin yanında onaylı kullanıcı işareti yer alır. Eğer başvurunuz onay bekliyorsa, başvurunuz değerlendirme aşamasında demektir. Eğer başvurunuz reddedilmişse başvuru profilinizi güncelleyerek yeniden onaya gönderiniz.

Son olarak Gençlik Otobüsü projemizle ilgili duyuruları kaçırmamanız adına hem sosyal medya hesaplarımızı hemde profilinizi lütfen sıklıkla kontrol ediniz.

Her başvuru profili Genel Koordinatör tarafından değerlendirilmektedir.

*MCD Gençlik Ajansı Projede Her Türlü Değişiklik Yapma hakkına Sahiptir.