Genel Bilgiler

Proje Sahibi : MCD

Uygulayıcı Kurum :
MCD Gençlik Ajansı


"Gençlik Otobüsü" Projesi tamamen ücretsizdir. Sizden hiç bir şekilde katılım ücreti, kaporo veya her hangi bir ücret istenmez. Hiç kimse sizden her hangi bir banka hesabına para yatırmanızıda istemez. Lütfen projemizin ismini kullanarak sizi dolandırmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olunuz. Böyle bir durum yaşadığınızda lütfen o kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulununuz.

Gençlik Otobüsü projemize katılmak için “Gençlik Otobüsü Genç Kart” sahibi olmanız gerekmektedir.

Konaklama ve Yemek Giderleri :

"Gençlik Otobüsü" projesine katılan tüm katılımcıların konaklamaları "Gençlik Otobüsü" tarafından karşılanacaktır. Konaklamalar gidilen şehirlerdeki Hostel ve otellerde yapılacaktır. Proje süresi boyunca her şehirde 1, 2 veya 3 gün kalınacaktır.

"Gençlik Otobüsü" projesi süresince tüm yemek masrafları katılımcıların kendilerine aittir.

Ulaşım Giderleri :

"Gençlik Otobüsü"ne katılan kişilerin ulaşım giderlerinin program dahilinde olan kısmı organizasyon komitesi tarafından karşılanacaktır. Gidilen ülkelerdeki şehir içi tren, metro, otobüs, ulaşım giderleri, yurt dışı sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harç bedeli ve dönüş yolunda İtalya Yunanistan arasındaki Bari İgoumenitsa Gemi ulaşım giderleri katılımcıların kendilerine aittir.

Pasaport ve Vize işlemleri :

"Gençlik Otobüsü" projesine seçilen tüm katılımcılar pasaport ve vize işlemlerini kendileri gerçekleştiriceklerdir.

Elçiliğin vize vermeyi reddettiği katılımcıların sorumlulukları kendilerine aittir. Organizasyon komitesi herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Lütfen başvuru yapmadan önce katılım şartları bölümünü dikkatlice okuyunuz.

Tüm organizasyonlarımız kültür ve turizm belgeli A grubu seyahat acentası ( Acenta Belge No 2802 ARK Grup ) tarafından yapılmaktadır.