Nasıl Başvuru Yapılır

Sevgili Gençlik Otobüsü başvuru sahibi arkadaşımız öncelikle projemize hoş geldiniz.

Web sitemize kayıt olarak Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapmış sayılmadığınızı hatırlatırız.

Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapabilmeniz için başvuru profilinizi eksiksiz bir şekilde oluşturup, başvurunuzu onaya göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki adımları sırasıyla takip ediniz.

1. Profil fotoğrafınızı yükleyiniz.

2. İlk olarak "Kişisel Bilgiler" bölümünden tüm bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girerek kaydediniz.

3. Profil sayfanızda yer alan "GO Genç Kart Başvurusu" bölümünden "Gençlik Otobüsü Genç Kart"ınızı satın alınız. ( Genç Kart onayları en geç 48 saat içinde yapılmaktadır. ) Gençlik Otobüsü Genç kart 80 TL olup Gençlik Dünyası kullanıcılarına 15 TL dir.

4. "Başvuru Profili" bölümündeki tüm soruları cevaplayıp bilgilerinizi kaydediniz.


Bu adımları tamamladıktan sonra "Başvurumu Onaya Gönder" butonu aktif olur ve başvurunuzu onaya gönderebilirsiniz.

Not 1 : Başvurumu Onaya Gönder butonu aktif olmuyorsa, yukarıda belirtilen adımlardan birini eksik yaptığınız anlamına gelir. Lütfen istenilen tüm adımları gerçekleştirdiğinizden emin olunuz.

Not 2 : Başvurunuzu tek seferde tamamlamanız sağlıklı olmayabilir. Bu nedenle "Başvuru Profili"nizi bir kaç günde özenerek tamamlayabilirsiniz. Her soruyu cevapladığınızda bilgileri kaydet butonuna basarak yazdıklarınızı kaydedebilir ve istediğiniz zaman bu bilgileri yeniden düzenleyebilirsiniz.


Son olarak Gençlik Otobüsü projemizle ilgili duyuruları kaçırmamanız adına hem sosyal medya hesaplarımızı hemde profilinizi lütfen sıklıkla kontrol ediniz.

Not: Başvurunuz onaylandığında, profilinizde isminizin yanında onaylı kullanıcı işareti yer alır. Eğer başvurunuz onay bekliyorsa, başvurunuz değerlendirme aşamasında demektir. Eğer başvurunuz reddedilmişse başvuru profilinizi güncelleyerek yeniden onaya gönderiniz.

Her başvuru profili Genel Koordinatör tarafından incelenerek puan verilmektedir.

MCD Gençlik Ajansı Projede Her Türlü Değişiklik Yapma hakkına Sahiptir.