Katılım Şartları

"Gençlik Otobüsü" Projesi tamamen ücretsizdir. Sizden hiç bir şekilde katılım ücreti, kaporo veya her hangi bir ücret istenmez. Hiç kimse sizden her hangi bir banka hesabına para yatırmanızıda istemez. Lütfen projemizin ismini kullanarak sizi dolandırmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olunuz.

“Gençlik Otobüsü 10" 80 Günde Devri Alem projemizin katılım şartları aşağıdaki şekildedir.

“Gençlik Otobüsü” projemize başvuru yapacak kişiler 18-35 yaş aralığında olmalıdırlar.

Gençlik Otobüsü projemize katılmak için “Gençlik Otobüsü Genç Kart” sahibi olmanız gerekmektedir.

“Gençlik Otobüsü Genç Kart”ınızı başvuru sayfamız üzerinden satın alabilirsiniz. ( “Genç Kart” bundan sonraki tüm süreçlerde sizlere çeşitli marka ve firmalardan indirimler sunmak amacıyla oluşturulmuş gençlik fırsat kartıdır. İndirimler için web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızı sürekli takip ediniz. )

Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapmak isteyen tüm katılımcı adayları web sitemiz üzerinden başvuru profili oluşturup başvurularını onaya göndermeleri gerekmektedir. Onaya gönderilen tüm başvurular genel koordinatör tarafından incelenerek ön elemeye tabi tutulmaktadır.

Ön elemeyi geçen başvuru sahipleri ise İstanbul'da düzenleyeceğimiz bilgilendirme toplantısına davet edileceklerdir. Bu bilgilendirme toplantısı sonrasında ise katılımcı adaylar 1 dakikalık bir video çekerek "Sizi Neden Seçelim" "Gençlik Otobüsü Projesine Ne Katacaksınız" sorularını cevaplayacaklardır. Video elemesini geçen başvuru sahipleri ise, 20 kişilik gruplar halinde özel bir mülakata tabi tutulacaklardır. Mülakatı geçen kişiler ise “Gençlik Otobüsü” projemize seçileceklerdir.

Gençlik Otobüsü 80 günde devri alem projemizde birimlerden katılım kaldırılmıştır.

“Gençlik Otobüsü 10” 80 günde devri alem projemiz kapsamında 34 ülke 48 şehir gezilecektir.

“Gençlik Otobüsü 10” 80 günde devri alem projemiz kapsamında Bulgaristan ( Sofya ), Romanya ( Bükreş ), Moldova ( Kişinev ), Ukrayna ( Kiev ), Rusya ( Moskova, ST. Petersburg ) Estonya ( Tallin ), Letonya ( Riga ) Litvanya ( Vilnius ) Belarus ( Minsk ), Polonya ( Varşova, Krakow ) Çek Cumhuriyeti (Prag), Almanya ( Berlin, Bremen, Füssen ), Hollanda ( Amsterdam ), Belçika ( Brüksel ), Fransa ( Cannes, Nice, Paris ), İspanya ( Barselona, Madrid ), Portekiz ( Lizbon ), Monaco ( Monte Carlo ), İtalya ( Milano, Venedik, Pisa, Floransa, Roma, Napoli, Pompei ) Vatikan ( Vatikan ), İsviçre ( Zürih ) Avusturya ( Viyana ), Slovakya ( Bratislava ), Macaristan ( Budapeşte ) Slovenya ( Maribor ), Hırvatistan ( Zagrep, Dubrovnik ), Sırbıstan ( Belgrad ), Bosna Hersek ( Saray Bosna, Mostar ), Karadağ ( Kotor ), Arnavutluk ( Tiran ), Kosova ( Prizren ), Makedonya ( Üsküp ), Yunanistan ( Selanik ), ülkeleri ve şehirleri ziyaret edilecektir.

“Gençlik Otobüsü 10" 80 günde devri alem projemiz 01.07.2019 – 20.09.2019 Tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

"Gençlik Otobüsü 10" 80 Günde Devri Alem projemiz 8 kişilik VIP araçlarla gerçekleştirilecektir. Projemize sağladığımız sponsorluklar çerçevesinde en az 8 kişi en fazla 32 kişi seçilecektir.

“Gençlik Otobüsü 10" projemiz toplamda 80 gün sürecek olup 74 gece otel konaklaması yapılacaktır.
"Gençlik Otobüsü 10" 80 Günde Devri Alem projemize seçilen gençler 10 günlük periyotlar şeklinde katılım sağlayacaklardır.
( Ayrıca tüm katılımcılara günlük 15 Euro harçlık verilmesi ön görülmüştür. )

Proje ile ilgili tüm detaylar Gençlik Otobüsü bilgilendirme toplantısında katılımcı adaylara aktarılacaktır.

Bilgilendirme toplantısına, başvurusu onaylanıp ön elemeyi geçen tüm başvuru sahiplerinin katılımı zorunludur.

Bilgilendirme toplantısı tarihi ve yeri 10 - 15 Şubat 2019 tarihleri arasında hem web sayfamızdan duyurulacak hemde tüm katılımcı adaylara sms ile bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle kişisel bilgiler bölümünde yer alan GSM numaranızın güncel olması gerekmektedir.


"Gençlik Otobüsü 10" 80 Günde Devri Alem, başvuruları 30 Ocak 2019 tarihinde sona ermiştir. 30 ocak 2019 tarihinden önce başvuru yapan katılımcı adayları ön eleme sonuçlarını öğrenmek için ana sayfamızda yer alan linke tıklayarak kontrol edebilirler.

30 Ocak 2019 tarihinden sonra yapılan başvurular bir sonraki yıl için değerlendirilmeye alınacaktır.

Başvurunuzu onaya gönderdikten veya başvurunuz onaylandıktan sonra yapmanız gereken tek şey bilgilendirme toplantısına davet edilmeyi beklemektir. Bu süreçte projemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha çok gence ulaşmamızı sağlamanız bizleri mutlu edecektir.

Not : Başvurunuz onaylandığında, profilinizde isminizin yanında onaylı kullanıcı işareti yer alır. Eğer başvurunuz onay bekliyorsa, başvurunuz değerlendirme aşamasında demektir. Eğer başvurunuz reddedilmişse başvuru profilinizi güncelleyerek yeniden onaya gönderiniz.

İlginize teşekkür ederiz.

MCD Gençlik Ajansı, "Gençlik Otobüsü 10" 80 Günde Devri Alem projesinin tüm şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir ve bu hakkını saklı tutar.