Seçme Kriterleri

Gençlik Otobüsü projemize başvuru yapan kişilerin seçilmelerinde aşağıdaki hususlara dikkat edilmektedir.

Öncelikle her başvuru sahibi "Başvuru Profili"nde yer alan tüm sorulara çok dikkatlice ve özen göstererek cevap vermelidir.

Her başvuru sahibi kendisine ait profil fotoğrafını yüklemelidir.

Başvuru Profilinizdeki her soruya verdiğiniz cevaba göre size puan verilecektir.

Soruları cevaplarken göstereceğiniz özen seçilmenizde büyük ölçüde önem arzedecektir.

Başvuru Profilinizi oluştururken mümkün olduğunca her soruya cevap vermeniz çok önemlidir. Bu nedenle başvuru profilinizdeki soruları cevaplarken tek seferde yapmanızı önermiyoruz. Başvurunuzu bir kaç günde gerçekleştirerek daha sağlıklı bir başvuru profili oluşturabilirsiniz.

Başvurumu onaya gönder dediğinizde artık değişiklik yapamayacağınızı bilmeniz gerekir.

Sisteme üye olduktan sonra tüm bilgilerinizi girmediğiniz ve "Başvuru Profili" bölümünüzdeki soruları cevaplayıp "Başvurumu Onaya Gönder" demediğiniz sürece başvurunuzu yapmış sayılmazsınız. Başvurunuzu onaya göndermeden önce "Nasıl Başvuru Yapılır" bölümünü mutlaka dikkatlice okuyunuz.

Not : Başvurunuz onaylandıktan sonra yapmanız gereken tek şey Gençlik Otobüsü bilgilendirme toplantısına katılmak. Başvurusu onaylanan tüm katılımcı adaylarının bilgilendirme toplantısına katılma zorunluluğu vardır. Bilgilendirme toplantısı 2019 Mart ayı içerisinde İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Toplantı tarihi, toplantı yeri ve diğer tüm detaylar için web sitemizi sürekli takip ediniz.

Ayrıca proje başvuru sayfamızı ve sosyal medya sayfalarımızı paylaşmanız sizlere artı puan kazandıracaktır.